Ga naar de hoofdinhoud Ga naar de zoekopdracht Ga naar de hoofdnavigatie
MD60.06.751120 image 2

Belangrijke voordelen

Automatisch donkerkleurend lasfilter met variabele tint 8–12
Betrouwbare omschakeling van licht naar donker voor optimaal zicht

Drie instelbare gevoeligheidsniveaus voor nauwkeurige boogdetectie
Vertragingstijd instelbaar voor meer controle en comfort

Compatibel met 3M ademhalingsbescherming en accessoires

Advies of hulp nodig? Onze lasspecialisten helpen je graag

Neem contact op Pijl naar rechts
Lijnen in goud en donker

Uitgebreide voordelen en kenmerken

MD60.06.751120 image 3

Helder zicht tijdens het lassen

Het automatische lasfilter 100V biedt uitstekende optische helderheid en schakelt soepel tussen licht en donker, zodat je het werkstuk continu goed kunt zien.

Volledig aanpasbare instellingen

Met drie gevoeligheidsniveaus en instelbare vertragingstijd pas je de helm eenvoudig aan verschillende lasomstandigheden aan.

Breed inzetbaar

Geschikt voor de meeste lasprocessen zoals MMA, MIG/MAG en TIG (>20 A), en kan ook in lichte stand worden gebruikt voor slijpwerk.

MD60.06.751120 image 4

Comfortabel en compatibel

De verstelbare hoofdband zorgt voor een stabiele pasvorm, en de helm is compatibel met diverse 3M-accessoires zoals keelbescherming, oorbescherming en ademhalingsfilters.

Productinformatie "Speedglas 100 Laskap met variabel filter"

Speedglas 100 is de nieuwe laskap van 3M welke aantrekkelijk geprijsd en eenvoudig in gebruik. De automatisch donkerkleurende lasfilters (ADF) zijn uitermate geschikt voor lassers die af en toe lassen. Met de 3M Speedglas 100 verkrijgen de lassers goed zicht op het werkstuk voor én tijdens het lassen, zonder de bescherming af te nemen. De lasfilter van de 3M Speedglas 100 heeft een uitstekende optische kwaliteit, betrouwbare omschakeling van licht naar donker. Hij kan voor de meeste lasprocessen zoals MIG/MAG, elektrodelassen en vele TIG-toepassingen gebruikt worden. De 3M Speedglas 100 laskap is beschikbaar met drie verschillende lasfilters, lasfilter 100S-10 en 100S-11 met een donkere kleur 10 of 11 en het lasfilter 100V met vijf instelbare donkerkleuren, 8 tot 12. Daarnaast heeft het 3M Speedglas lasfilter 100V drie gevoeligheidsniveaus voor optimale boogdetectie. De 3M Speedglas 100 laskappen kent diverse beschermruiten evenals optionele accessoires, zoals oorbescherming, keelbescherming, correctieglazen, monnikskappen en diverse zweetbanden.

De voordelen van de 3M Speedglas 100 laskap met variabel filter:

  • Automatisch donkerkleurend lasfilter
  • Variabele donkere tint 8-12 (100-V)
  • Meest aanbevolen voor MMA, MIG/MAG en TIG-lassen (>20 A) en slijpen.
  • Kan worden vergrendeld in de lichte tint, bijvoorbeeld tijdens slijpen
  • Vertragingsfunctie om openingstijd van donker naar licht in te stellen
  • Drie gevoeligheidsniveaus
  • Hoofdsteun met soepele vergrendeling voor precieze bevestiging
  • Compatibel met de meeste 3M™ Wegwerpbare ademhalingsbescherming tegen lasdeeltjes
Belangrijkste eigenschappen
ADF auto regeling:
Met ADF autoregeling
ADF optie:
Ja
Garantie:
90 dagen / 1 jaar
Passief filter:
Zonder passief filter
Verseluchtmotor:
Zonder verseluchtmotor

Fysieke eigenschappen
Lasglas kleur:
Nvt
Type batterij:
CR2032
Weergave grootte:
44 x 93mm
Zijruitjes:
Zonder zijruitjes

Kwalitatieve eigenschappen
ADF-inschakeltijd:
0.1 ms
Bereik ADF auto regeling:
8-12
Klasse bescherming (UV/IR):
12
Natuurlijke kleuren:
Nee
Optische helderheid:
3
Verduisteringsbereik:
8, 9, 10, 11, 12

Gebruiksmogelijkheden
Geschikt voor vergrootglas:
Nee
Slijpfunctie:
Ja

Specificaties lasfilter
Automatische lasruit (ADF):
Ja
Kleur donkertoestand:
Kleur 8-12
Kleur lichttoestand (G):
3
Lasfiltertype:
100V-filter
Zichtveld lasfilter:
44x93mm
Aantal sensoren:
2

Normen
EN norm:
EN 379, EN166:BT, EN175:B

Overige specificaties
Inclusief lasruit:
Ja
Inclusief veiligheidshelm:
Optie
Geschikt voor slijpen:
Ja
Lasfiltertype:
100V-filter
Merk "3M"
Laspartners Multiweld is al ruim 25 jaar dealer van Speedglas. Inmiddels is Speedglas onderdeel van 3M geworden en zijn wij uitgegroeid tot een van de grootste Speedglas dealers van de Benelux. Voor onze klanten betekent dat ruime voorraden en rechtreekste training vanuit de fabrikant van onze medewerkers. '

Over 3M

Het merk 3M is in 1902 opgericht in Amerika. 3M staat voor nieuwe innovatie en helpt bij de vooruitgang van het proces. Daarnaast dragen de producten van 3M bij aan de wereldwijde duurzame ontwikkeling door middel van economische vooruitgang, zakelijke en sociale verantwoordelijkheid en door milieubescherming. Het eerste product in hun assortiment was schuurpapier. 3M beschikt vandaag de dag over een zeer groot assortiment, van lashelmen tot schuurschijven. Zo levert 3M de Cubitron II afbraamschijf. De schijf beschikt over Precision Shaped Grain technologie, waardoor er sneller gesneden kan worden en waardoor de schijf langer scherp blijft. Dit verhoogt de productiviteit. Bekijk ons assortiment met onder andere schuurschijven, speedglas en stofmaskers van 3M."

0 van 0 beoordelingen

Gemiddelde waardering van 0 van 5 sterren

Geef een beoordeling

Deel je ervaringen met andere klanten.

Uitstekend

Zeer goed

Goed

Acceptabel

Onbevredigend


Aanbevolen

component.cms.productGallery.skipProductGallery

Aanbevolen

Ons slimme online bestelportaal

Met Mijn LPMW profiteer je van een gebruiksvriendelijk online portaal waarin je bestellingen snel en eenvoudig kunt plaatsen. Mijn LPMW is afgestemd op jouw wensen en behoeften. Denk aan:
Icoon vinkje
Snel en eenvoudig bestellen, 24/7 beschikbaar
Icoon vinkje
IntuÏtief design o jouw producten snel te vinden en te bestellen
Icoon vinkje
Inrichten van medegebruikers en afdelingen
Mijn LPMW account aanvragen Pijl naar rechts

Dit is wat je krijgt

MD60.06.751120 image 1
Dit is wat je ontvangt
  • 3M Speedglas 100 laskap
  • Variabel automatisch lasfilter
  • Inclusief lasruit
Hoeveelheid Prijs per eenheid
Tot 3
199,00
Tot 9
178,00
Vanaf 10
173,00
Producthoeveelheid: Voer de gewenste hoeveelheid in of gebruik de knoppen om de hoeveelheid te verhogen of te verlagen.
per stuk