Ga naar de hoofdinhoud Ga naar de zoekopdracht Ga naar de hoofdnavigatie

Belangrijke voordelen

Geschikt voor het 3M Speedglas G5-02 ADF-filter
Ideaal als vervanging bij slijtage of schade

Helpt het lasfilter beschermen tegen hitte

Advies of hulp nodig? Onze lasspecialisten helpen je graag

Neem contact op Pijl naar rechts
Lijnen in goud en donker

Uitgebreide voordelen en kenmerken

Speciaal ontworpen voor G5-02

Het front past perfect op het Speedglas G5-02 ADF-filter en behoudt de functionaliteit van het volledige systeem.

Beschermt tegen hitte

De hittereflecterende eigenschappen helpen om het lasfilter te beschermen tijdens intensieve laswerkzaamheden.

Verlengt de levensduur van de helm

Door een beschadigd of versleten front tijdig te vervangen, blijft de helm optimaal functioneren.

Eenvoudig te vervangen

Het front is snel en gemakkelijk te monteren, zodat de helm direct weer inzetbaar is.

Productinformatie "Speedglas hittereflecterend front voor G5-02 lashelm"

Dit hittereflecterend front is geschikt voor het 3M Speedglas G5-02 ADF-filter. Deze kun je gebruiken wanneer het origineel is versleten of beschadigd.

Overige specificaties
Geschikt voor laskap type:
Speedglas G5-02
Merk "3M"
Laspartners Multiweld is al ruim 25 jaar dealer van Speedglas. Inmiddels is Speedglas onderdeel van 3M geworden en zijn wij uitgegroeid tot een van de grootste Speedglas dealers van de Benelux. Voor onze klanten betekent dat ruime voorraden en rechtreekste training vanuit de fabrikant van onze medewerkers. '

Over 3M

Het merk 3M is in 1902 opgericht in Amerika. 3M staat voor nieuwe innovatie en helpt bij de vooruitgang van het proces. Daarnaast dragen de producten van 3M bij aan de wereldwijde duurzame ontwikkeling door middel van economische vooruitgang, zakelijke en sociale verantwoordelijkheid en door milieubescherming. Het eerste product in hun assortiment was schuurpapier. 3M beschikt vandaag de dag over een zeer groot assortiment, van lashelmen tot schuurschijven. Zo levert 3M de Cubitron II afbraamschijf. De schijf beschikt over Precision Shaped Grain technologie, waardoor er sneller gesneden kan worden en waardoor de schijf langer scherp blijft. Dit verhoogt de productiviteit. Bekijk ons assortiment met onder andere schuurschijven, speedglas en stofmaskers van 3M."

0 van 0 beoordelingen

Gemiddelde waardering van 0 van 5 sterren

Geef een beoordeling

Deel je ervaringen met andere klanten.

Uitstekend

Zeer goed

Goed

Acceptabel

Onbevredigend


Ons slimme online bestelportaal

Met Mijn LPMW profiteer je van een gebruiksvriendelijk online portaal waarin je bestellingen snel en eenvoudig kunt plaatsen. Mijn LPMW is afgestemd op jouw wensen en behoeften. Denk aan:
Icoon vinkje
Snel en eenvoudig bestellen, 24/7 beschikbaar
Icoon vinkje
IntuÏtief design o jouw producten snel te vinden en te bestellen
Icoon vinkje
Inrichten van medegebruikers en afdelingen
Mijn LPMW account aanvragen Pijl naar rechts

Dit is wat je krijgt

MD60.06.622000 image 1
Dit is wat je ontvangt
  • Hittereflecterend front voor Speedglas G5-02
Hoeveelheid Prijs per eenheid
Tot 9
12,00
Tot 24
10,50
Vanaf 25
10,50
Producthoeveelheid: Voer de gewenste hoeveelheid in of gebruik de knoppen om de hoeveelheid te verhogen of te verlagen.
per stuk