Ga naar de hoofdinhoud Ga naar de zoekopdracht Ga naar de hoofdnavigatie

Belangrijke voordelen

Flexibele, zachte constructie die zich aan elk gezicht aanpast voor optimaal draagcomfort
Dubbele hoofdbanden zorgen voor een stabiele en veilige bevestiging

Lichtgewicht ontwerp maakt langdurig dragen minder belastend
Individueel verpakt voor hygiënisch gebruik en eenvoudig transport

Advies of hulp nodig? Onze lasspecialisten helpen je graag

Neem contact op Pijl naar rechts
Lijnen in goud en donker

Uitgebreide voordelen en kenmerken

Pasvorm die meebeweegt

Het 3-panelen design en de kinband laten het masker zich aanpassen aan verschillende gezichten en bewegingen bij spreken.

Ventilatie met Cool Flow ventiel

Het 3-panelen design en de kinband laten het masker zich aanpassen aan verschillende gezichten en bewegingen bij spreken.

Geschikt voor gebruik met brillen

Het laagprofiel neuspaneel en reliëf boven het masker beperken beslaan en zorgen voor een ruim gezichtsveld.

Hygiënische verpakking

Individuele verpakking beschermt het masker tegen besmetting en maakt het handig om uit te delen of op te slaan.

Productinformatie "Stofmasker FFP2 type 9322 met uitademventiel"

Het 3M Aura 9322+ Stofmasker biedt comfort en stijl zonder dat de prestaties verminderen. Met behulp van de innovatieve filtertechnologie met lage ademweerstand van 3M kunt u met minder inspanningen door uw ademhalingsbescherming ademen. Beschermt tegen stof en mist die in veel verschillende industriële toepassingen voorkomen, en in andere werkomstandigheden die een FFP2-bescherming vereisen. De AEM Filtertechnologie met lage ademweerstand biedt effectieve filterprestaties en vermindert tevens de weerstand bij het ademen, verbetert het ademgemak en zorgt voor meer comfort. Het beschikt over het 3M Cool Flow Uitademventiel dat opbouw van warmte en vocht voorkomt voor een comfortabele bescherming, zelfs onder warme en vochtige omstandigheden.

Door het ingenieus design met 3 panelen is het masker geschikt voor veel verschillende gezichtsvormen en -maten en past zich aan de bewegingen van het gezicht bij het spreken aan, wat het draagcomfort verbetert. Het neuspaneel is gebogen en heeft een ontwerp met laag profiel. Hierdoor sluit het goed aan op de neus- en oogcontouren, biedt het een goed gezichtsveld en verbetert compatibiliteit met brillen. Het bovenpaneel met reliëf minimaliseert de stroom van warme en vochtige uitgeademde lucht door het bovenpaneel, en voorkomt zo ook het beslaan van brillen. De innovatieve kinband maakt het makkelijker om het masker op te zetten en zorgt voor draagcomfort. Door de hoofdband wordt het masker op zijn plek gehouden, en met de kleurcode op de band wordt de beschermingsgraad aangegeven, namelijk blauw: FFP2. Het masker is compatibel met oogbescherming en gehoorbescherming van 3M.

De hygiënische verpakking beschermt het masker tegen besmetting vóór gebruik, geschikt voor praktische opslag en uit te delen op de werkvloer. De maskers zijn per 10 verpakt.

Voordelen van het 3M Stofmasker FFP2 type 9322 met uitademventiel:

  • Ultra zachte, flexibele en comfortabele pasvorm
  • Voorzien van twee hoofdbanden
  • Licht van gewicht voor hoger draagcomfort
  • Per stuk verpakt; hygiënisch en eenvoudig om mee te nemen
  • Eenvoudig op te bergen indien niet in gebruik.
  • Innovatieve kinband
  • Compatibel met brillen
  • Met 3M Cool Flow ventiel
Normen
EN norm:
2001 (EN 149)

Overige specificaties
Filterklasse:
FFP2
Inhoud verpakking:
10 stuks
Merk "3M"
Laspartners Multiweld is al ruim 25 jaar dealer van Speedglas. Inmiddels is Speedglas onderdeel van 3M geworden en zijn wij uitgegroeid tot een van de grootste Speedglas dealers van de Benelux. Voor onze klanten betekent dat ruime voorraden en rechtreekste training vanuit de fabrikant van onze medewerkers. '

Over 3M

Het merk 3M is in 1902 opgericht in Amerika. 3M staat voor nieuwe innovatie en helpt bij de vooruitgang van het proces. Daarnaast dragen de producten van 3M bij aan de wereldwijde duurzame ontwikkeling door middel van economische vooruitgang, zakelijke en sociale verantwoordelijkheid en door milieubescherming. Het eerste product in hun assortiment was schuurpapier. 3M beschikt vandaag de dag over een zeer groot assortiment, van lashelmen tot schuurschijven. Zo levert 3M de Cubitron II afbraamschijf. De schijf beschikt over Precision Shaped Grain technologie, waardoor er sneller gesneden kan worden en waardoor de schijf langer scherp blijft. Dit verhoogt de productiviteit. Bekijk ons assortiment met onder andere schuurschijven, speedglas en stofmaskers van 3M."

0 van 0 beoordelingen

Gemiddelde waardering van 0 van 5 sterren

Geef een beoordeling

Deel je ervaringen met andere klanten.

Uitstekend

Zeer goed

Goed

Acceptabel

Onbevredigend


Ons slimme online bestelportaal

Met Mijn LPMW profiteer je van een gebruiksvriendelijk online portaal waarin je bestellingen snel en eenvoudig kunt plaatsen. Mijn LPMW is afgestemd op jouw wensen en behoeften. Denk aan:
Icoon vinkje
Snel en eenvoudig bestellen, 24/7 beschikbaar
Icoon vinkje
IntuÏtief design o jouw producten snel te vinden en te bestellen
Icoon vinkje
Inrichten van medegebruikers en afdelingen
Mijn LPMW account aanvragen Pijl naar rechts

Dit is wat je krijgt

MD60.03.09322 image 1
Dit is wat je ontvangt
  • 10 stuks 3M Aura 9322+ FFP2-maskers met uitademventiel
Hoeveelheid Prijs per eenheid
Tot 3
25,00
Tot 9
21,50
Vanaf 10
21,00
Producthoeveelheid: Voer de gewenste hoeveelheid in of gebruik de knoppen om de hoeveelheid te verhogen of te verlagen.
per pak van 10 stuks