Ga naar de hoofdinhoud Ga naar de zoekopdracht Ga naar de hoofdnavigatie

Belangrijke voordelen

Ergonomische handgreep voor optimale controle
Lichtgewicht en compact ontwerp

Robuust met lange levensduur van slijtonderdelen
Betere stroomgeleiding voor consistente prestaties

Watergekoeld voor intensief gebruik

Advies of hulp nodig? Onze lasspecialisten helpen je graag

Neem contact op Pijl naar rechts
Lijnen in goud en donker

Uitgebreide voordelen en kenmerken

Ergonomisch en comfortabel

De korte handgreep, duimsteun met extra grip en optimale drukknoppositie zorgen voor comfortabel lassen in alle posities.

Lichtgewicht en compact

Het pistool is makkelijk hanteerbaar en geschikt voor langdurig gebruik zonder vermoeidheid.

Robuust en duurzaam

Hoogwaardige slijtonderdelen en een geoptimaliseerde stroomgeleiding zorgen voor een langere levensduur, zelfs bij zware werkomstandigheden.

Geschikt voor precisiewerk

Dankzij het bereik van 0,8–1,2 mm draaddiameter is het pistool ideaal voor fijne en nauwkeurige laswerkzaamheden.

Productinformatie "MIG pistool MB EVO PRO 401 D"

Dit is het MIG/MAG-laspistool MB EVO PRO 401 D vloeistofgekoeld van Binzel. Het MB EVO PRO laspistool is een nieuw ontwikkeld concept van Abicor Binzel. Deze laspistolen zijn nieuw in design, vorm en functionaliteit. Ook zijn de pistolen zeer ergonomisch ontworpen wat terug te vinden is in de handgreep, stylusontwerp en kogelscharnierontwerp. Daarnaast zorgen ze voor meer controle en gebruikscomfort in alle lasposities door de korte handgreep, duimsteun met extra grip, en optimale positie van de drukknop. Tevens staan de pistolen bekend om hun robuustheid en extra lange levensduur door de optimale koeling, wat ideaal is bij het MIG/MAG lassen waar je te maken krijgt met zwaardere werkomstandigheden. Het MB EVO PRO 401 D laspistool is verkrijgbaar in drie lengtes 3 meter, 4 meter en 5 meter en is een vloeistofgekoeld en lichtgewicht laspistool. 

Voordelen op een rijtje MIG pistool MB EVO PRO 401 D:

  • Lichtgewicht
  • Compact
  • Ergonomische handgreep
  • Langere levensduur slijtonderdelen door een betere stroomgeleiding
Laseigenschappen
Inschakelduur bij CO2:
100% bij 450A
Inschakelduur bij menggas:
100% bij 400A

Fysieke eigenschappen
Type koeling:
Watergekoeld
Draaddiameter in mm:
0,8-1,2

Overige specificaties
Lengte in meter:
5
Maximale diameter in mm:
1.2
Minimale diameter in mm:
0,80

0 van 0 beoordelingen

Gemiddelde waardering van 0 van 5 sterren

Geef een beoordeling

Deel je ervaringen met andere klanten.

Uitstekend

Zeer goed

Goed

Acceptabel

Onbevredigend


Ons slimme online bestelportaal

Met Mijn LPMW profiteer je van een gebruiksvriendelijk online portaal waarin je bestellingen snel en eenvoudig kunt plaatsen. Mijn LPMW is afgestemd op jouw wensen en behoeften. Denk aan:
Icoon vinkje
Snel en eenvoudig bestellen, 24/7 beschikbaar
Icoon vinkje
IntuÏtief design o jouw producten snel te vinden en te bestellen
Icoon vinkje
Inrichten van medegebruikers en afdelingen
Mijn LPMW account aanvragen Pijl naar rechts

Dit is wat je krijgt

Dit is wat je ontvangt
  • MB EVO PRO 401 D watergekoeld MIG/MAG-laspistool
Hoeveelheid Prijs per eenheid
Tot 2
303,00
Tot 4
291,00
Vanaf 5
269,00
Selecteren Kies lengte
Producthoeveelheid: Voer de gewenste hoeveelheid in of gebruik de knoppen om de hoeveelheid te verhogen of te verlagen.
per stuk