Ga naar de hoofdinhoud Ga naar de zoekopdracht Ga naar de hoofdnavigatie

Belangrijkste voordelen

Lichtgewicht en draagbaar: ideaal voor mobiel gebruik
Spanningsreductie (VRD) voor veilig lassen in vochtige omgevingen

Geschikt voor netspanning én generator, ook met lange kabels
Stabiele boog door automatische boogdynamiek

Lift-TIG functie voor hoogwaardig TIG-lassen
Afstandsbediening mogelijk voor optimale controle

Advies of hulp nodig? Onze lasspecialisten helpen je graag

Neem contact op Pijl naar rechts
Lijnen in goud en donker

Eigenschappen en functies

Compact en mobiel ontwerp

Met zijn lichte gewicht en robuuste bouw neem je de Minarc Evo 180VRD eenvoudig mee naar elke klus. Ideaal voor monteurs en lassers die vaak op locatie werken.

Veilig en betrouwbaar dankzij VRD

De Voltage Reduction Device (VRD) verlaagt automatisch de open spanning wanneer niet gelast wordt. Zo werk je veilig in vochtige of natte omstandigheden, zonder in te leveren op prestaties.

Stabiele boogprestaties

De automatische boogdynamiek en ruime spanningsreserves zorgen voor een constante, soepele boog bij alle lasposities en elektrodetypen — met minder spatten en herstelwerk.

Gebruiksgemak en controle

Het grote, overzichtelijke bedieningspaneel maakt de stroominstelling eenvoudig en nauwkeurig. In combinatie met de Lift-TIG-ontsteking en mogelijkheid tot afstandsbediening heb je volledige controle over het smeltbad.

Productinformatie "elektrode lasapparaat Minarc Evo 180VRD met kabels"

De Minarc Evo 180VRD is een Kemppi K5 elektrodelasser (MMA) met spanningsreductie. De Minarc Evo 180 van Kemppi is een compacte lasmachine voor de mobiele lasser. Ieder onderdeel van de Minarc Evo 180 is ontworpen ten behoeve van het lassen op locatie. De Minarc Evo 180VRD werkt op netspanning en kan ook op een generator worden aangesloten, zelfs met extra lange voedingskabels. De Minarc Evo is gemakkelijk te dragen, dus je kunt alles in één keer meenemen. Grote spanningsreserves en automatische boogdynamiek bieden uitstekende boogstabiliteit in alle lasposities en voor vele typen elektroden, zodat je altijd goede lasresultaten krijgt. Het grote en duidelijke bedieningspaneel maakt nauwkeurige stroominstelling eenvoudig, en precieze lift-TIG-ontsteking garandeert een hoge kwaliteit in DC TIG lassen. Sluit de afstandsbediening van de Minarc Evo aan en je kan lasparameters op afstand tijdens het lassen aanpassen: ultiem gebruiksgemak en een optimale smeltbadcontrole. De Minarc Evo 180VRD wordt geleverd met een laskabel.

Voordelen van het elektrode lasapparaat Minarc Evo 180VRD met kabels:

  • Compact en draagbaar, ideaal voor mobiele lassers
  • Spanningsreductie (VRD) voor extra veiligheid
  • Werkt zowel op netspanning als op een generator, zelfs met lange voedingskabels
  • Uitstekende boogstabiliteit door grote spanningsreserves en automatische boogdynamiek
  • Eenvoudige stroominstelling via een groot, duidelijk bedieningspaneel
  • Lift-TIG-ontsteking voor hoge kwaliteit bij DC TIG-lassen
  • Afstandsbediening voor het aanpassen van lasparameters op afstand voor optimale controle
  • Wordt geleverd met een laskabel, klaar voor gebruik
Laseigenschappen
Inschakelduur in A:
130 - 100% / 180 - 35% (TIG)
Lasstroombereik in A:
10 - 180
Lasproces:
SMAW - MMA

Belangrijkste eigenschappen
Lengte in mm:
361

Primaire aansluiting
Aansluitspanning:
230V (lichtnet)
Hoofdzekering:
16A
Beschermingsklasse:
IP23S

Fysieke eigenschappen
Breedte in mm:
139
Gewicht in kg:
5,4
Hoogte in mm:
267

0 van 0 beoordelingen

Gemiddelde waardering van 0 van 5 sterren

Geef een beoordeling

Deel je ervaringen met andere klanten.

Uitstekend

Zeer goed

Goed

Acceptabel

Onbevredigend


Ons slimme online bestelportaal

Met Mijn LPMW profiteer je van een gebruiksvriendelijk online portaal waarin je bestellingen snel en eenvoudig kunt plaatsen. Mijn LPMW is afgestemd op jouw wensen en behoeften. Denk aan:
Icoon vinkje
Snel en eenvoudig bestellen, 24/7 beschikbaar
Icoon vinkje
IntuÏtief design o jouw producten snel te vinden en te bestellen
Icoon vinkje
Inrichten van medegebruikers en afdelingen
Mijn LPMW account aanvragen Pijl naar rechts

Dit is wat je krijgt

MD33.00.02180 image 1
Dit is wat je ontvangt
  • Laskabel

900,00

Producthoeveelheid: Voer de gewenste hoeveelheid in of gebruik de knoppen om de hoeveelheid te verhogen of te verlagen.
per stuk