Master M 205 GM
De Master M 205 GM is uitgerust met een puls-MIG-functie en levert een vermogen van 200 ampère bij een inschakelduur van 40%. Met de flexibiliteit van een eenfasige voeding kan deze machine gemakkelijk verschillende materialen aan met pulslassen, waarbij hij optimale prestaties levert zonder in te boeten aan draagbaarheid. Bovendien kan de machine met gemak moeilijke taken aan, dankzij de 37 ingebouwde MIG/MAG-lasprogramma's die zijn afgestemd op Fe, Ss, AlMg5, AlSi5, CuSi3 en CuAl8 toevoegmaterialen. Met 17 programma's voor puls-MIG en 20 programma's voor automatisch lassen, biedt deze machine een breed scala aan lasmogelijkheden.
Een van de opvallende kenmerken van de Master M 205 GM is de gebruiksvriendelijke interface. De machine wordt geleverd met Weld Assist, een functie die automatische parameterinstellingen biedt om u snel te laten starten met uw laswerk. Dit maakt de Master M 205 GM een gebruiksvriendelijke oplossing, zelfs voor lassers met minimale ervaring. U hoeft alleen maar de materiaaldikte, het type lasnaad en de laspositie te selecteren om aan de slag te gaan.
Bovendien is de Master M 205 GM uitgerust met zelfopladende LED-werkverlichting, wat zorgt voor veilige werkomstandigheden in alle lichtsituaties. Ondanks zijn compacte formaat is deze lasmachine ontworpen voor maximale prestaties en efficiëntie, zelfs in krappe ruimtes zoals in de scheepsbouw of autoreparatie.
GX 305 GHD lastoorts
De Kemppi GX 305GHD een MIG/MAG-lastoorts geschikt voor een draaddiameter van 0.8-1.2 mm. De lastoorts werkt op een Euro-aansluiting. Het pistool heeft een lastvermogen van 300 A bij een argon-CO₂-mix van 35%, met een gasstroom van 15 l/min. Deze veelzijdige toorts werkt met diverse vuldraden, heeft roterende hals van 136 mm lang en 98 mm hoog. De GX 305GHD is verkrijgbaar met 3,5m- en 5m kabel en voldoet aan de IEC 60974-7 normen.
Voordelen Kemppi Master M 205 GM met GX 305 HD G
- Veelzijdige processelectie met hoogwaardige MIG/MAG-, DC TIG- en elektrodelasopties
- Master M 205 GM bevat een optie voor pulserend MIG-lassen met een 1-fase voeding.
- Draagbare lichtgewicht lasapparaten die u gemakkelijk overal mee naartoe kunt nemen
- Ideaal voor krappe werkruimtes
- Master M 205 GM: 17 puls-MIG-lasprogramma's en 20 auto-lasprogramma's als standaard
- Zelfopladende led-werklampen voor extra veiligheid op de werkplek
- Ontworpen om te worden opgehesen met een kraan
- Weld Assist-functie voor snelle parameterinstelling
- 6 geheugenkanalen
- 40% inschakelduur
- Compatibel met generator
- Multi-spanning als standaardvoorzieningen
- Alternatieve onderwagen opties