Las- en snijtractoren
Las- en snijtractoren zijn uitermate geschikt voor lange werkstukken. Het werkt constant, zonder onderbrekingen en levert hoogwaardige kwalitatieve resultaten op. Het automatisch lassen of snijden met een tractor is ook erg tijdbesparend en verhoogt de productiviteit.

Filter
–
geleidingsarmen rand voor TRAC WL
Geleidingsarmen rand
Geschikt voor de TRAC WL lastractor
Set van 2 geleidingsarmen
MD19.02.80420
| Lorch
111,00
per stuk
Niet langer beschikbaar
tandheugel Trac RL
Tandheugel voor de Trac RL serie lastractoren
Totale lengte 300mm
Tandstanglengte 241mm
MD19.02.81000
| Lorch
94,00
per stuk
Vandaag verzonden
MOGGY®'O' Rings - Optional (rounded) (4 req'd per Moggy)
MD31.04.00855
| Gullco
38,00
per stuk
Vandaag verzonden
TRAC WL batterij
4-wielaandrijving met magneetfixatie
Eenvoudige en flexibele 3D fijnafstelling
Batterijversie voor extra flexibiliteit
MD19.02.45301
| Lorch
2.770,00
per stuk
Levertijd 1-4 weken
Batterij-oplader TRAC 18V 5.2Ah (alleen voor TRAC WL BATT)
Batterij-oplader
Voor de TRAC WL BATT batterij
MD19.02.80110
| Lorch
294,00
per stuk
Levertijd 1-3 dagen
Batterij TRAC 18V 5.2Ah (alleen voor TRAC WL BATT)
Voor Lorch TRAC WL BATT
TRAC batterij
Spanning van 18V
MD19.02.80100
| Lorch
375,00
per stuk
Levertijd 2-5 dagen
Lastractor
Met een lastractor kan je eenvoudig hoogwaardige lasnaden maken om lange werkstukken. Dit automatische lasproces zorgt voor een constante las zonder onderbrekingen.
Snijtractor
Een snijtractor zorgt ervoor dat je makkelijk lange werkstukken kunt snijden zonder dat iemand daarbij aan te pas hoeft te komen. Hierdoor krijg je nette afsnijdingen zonder dat er fouten worden gemaakt.
Voordelen van las- en snijtractoren
Las- en snijtractoren hebben een aantal voordelen. Ze werken enorm goed bij lange en grote werkstukken die gelast of gesneden moeten worden. Het levert een kwalitatief hoge resultaten met bijna geen menselijke fouten. Daarnaast verhoogt de tractor de productiviteit en is het ook financieel een goede investering. Je hebt namelijk geen lasser meer nodig.