Ga naar de hoofdinhoud Ga naar de zoekopdracht Ga naar de hoofdnavigatie

Belangrijkste voordelen

Zelflossende slak voor snelle en eenvoudige afwerking
Soepele en nette lasrups met fraai uiterlijk

Uitstekende controle op dun plaatmateriaal, vooral in kleine diameters
Geschikt voor AC en DC- gebruik (AC/DC–)

Advies of hulp nodig? Onze lasspecialisten helpen je graag

Neem contact op Pijl naar rechts
Lijnen in goud en donker

Uitgebreide productdetails

Perfect voor dun plaatmateriaal

De kleinere diameters (2.0 en 2.5 mm) bieden optimale beheersing van de warmte-inbreng, waardoor de elektrode zeer geschikt is voor dunwandige constructies zonder vervorming.

Eenvoudige afwerking door zelflossende slak

De slak komt vanzelf los, wat tijd bespaart en zorgt voor een schone en gladde lasrups zonder extra nabewerking.

Breed inzetbaar in constructiewerk

Dankzij de soepele boog en nette afwerking is de Universalis geschikt voor uiteenlopende toepassingen in algemene staalconstructies en fijn laswerk.

Toepasbaar op AC en DC lasapparatuur

De elektrode is universeel inzetbaar op zowel wisselstroom als gelijkstroom (DC–), wat hem compatibel maakt met vrijwel alle lasmachines.

Productinformatie "laselektroden Universalis"

De Universalis elektrode van Lincoln Electric is een rutiel-type laselektrode voor ongelegeerd staal, met uitstekende laseigenschappen en een zeer glad lasuiterlijk. Dankzij de zelflossende slak en lage spatvorming is de elektrode uitermate geschikt voor net laswerk, waaronder het lassen van dun plaatmateriaal in algemene constructietoepassingen. Vooral de kleinere diameters (2.0 en 2.5 mm) bieden veel controle op dun staal. De Universalis is inzetbaar op zowel wisselstroom als gelijkstroom (AC/DC–), in alle lasposities behalve verticale neergaand. Goedkeuringen van onder meer ABS, LR en TÜV maken deze elektrode geschikt voor diverse industriële toepassingen.

Voordelen van de Universalis laselektroden:

  • Zelflossende slak voor snelle afwerking

  • Soepele las met fraai uiterlijk

  • Goede controle bij dunwandig plaatmateriaal

De laselektroden Universalis van Lincoln Electric wordt geleverd met materiaalcertificaat. Dit wordt verzonden per mail eenmaal de goederen ontvangen zijn.

Belangrijkste eigenschappen
Lengte laselektroden:
450mm

Overige specificaties
Diameter in mm:
5,
Type bekleding:
Rutiel
Type legering:
Ongelegeerd staal

0 van 0 beoordelingen

Gemiddelde waardering van 0 van 5 sterren

Geef een beoordeling

Deel je ervaringen met andere klanten.

Uitstekend

Zeer goed

Goed

Acceptabel

Onbevredigend


Ons slimme online bestelportaal

Met Mijn LPMW profiteer je van een gebruiksvriendelijk online portaal waarin je bestellingen snel en eenvoudig kunt plaatsen. Mijn LPMW is afgestemd op jouw wensen en behoeften. Denk aan:
Icoon vinkje
Snel en eenvoudig bestellen, 24/7 beschikbaar
Icoon vinkje
IntuÏtief design o jouw producten snel te vinden en te bestellen
Icoon vinkje
Inrichten van medegebruikers en afdelingen
Mijn LPMW account aanvragen Pijl naar rechts

Dit is wat je krijgt

H588699 1 image 1
Dit is wat je ontvangt
  • Universalis laselektroden van Lincoln Electric
  • Materiaalcertificaat (per e-mail na ontvangst van goederen)
Hoeveelheid Prijs per eenheid
Tot 8
78,00
Tot 29
72,00
Vanaf 30
70,50

Exclusief 2,56 Markttoeslag electroden

Selecteren Kies diameter
Selecteren Kies lengte
Producthoeveelheid: Voer de gewenste hoeveelheid in of gebruik de knoppen om de hoeveelheid te verhogen of te verlagen.
per pak